O nas

QA Solutions jest firmą świadczącą kompleksowe usługi w zakresie certyfikacji standardów i systemów zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywności.

Od 2011 roku prowadzimy działalność na rynku polskim i zagranicznym, a od 2017 roku jesteśmy członkiem Grupy Kapitałowej J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

QA Solutions Sp. z o.o. jest polskim, samofinansującym się organizacją, współpracującą z jednostką certyfikującej CSQA - liderem na rynku usług dla branży spożywczej.

Certyfikacje krajowych systemów jakości, jak Integrowana Produkcja Roślin oraz Produkty Regionalne i Tradycyjne przeprowadzane są w oparciu o akredytację Polskiego Centrum Akredytacji Nr AC 176 oraz upoważnienia Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa oraz Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Poprzez odpowiedzialny i ciągły rozwój posiadamy swój stale rosnący wkład w utrzymanie najwyższego poziomu techniczno-naukowego oraz operacyjnego w sektorach związanych bezpośrednio z człowiekiem i jego środowiskiem. Obszary naszej działalności obejmują jakość, bezpieczeństwo żywności, środowisko i energię, certyfikację produktu, zdrowie, opakowania, logistykę, odpowiedzialność i komunikację społeczną.

Wykazujemy stałe zaangażowanie w rozpowszechnianiu i podnoszeniu jakości w szeroko rozumianej branży rolno-spożywczej, zarówno poprzez przeprowadzanie rzetelnych audytów, jak i poprzez badania i rozwój.

Oferujemy firmom optymalne rozwiązania dopasowane do profilu działalności i wyznaczonych celów. Nasze usługi dostępne są dla wszystkich organizacji, zarówno krajowych, jak i zagranicznych, posiadających przedstawicielstwa w Polsce, niezależnie od ich wielkości, rodzaju, statusu prawnego czy też dziedziny prowadzonej działalności.


Nasza misja

Ciągłe doskonalenie i rozwój, to gwarancja sukcesu każdego przedsiębiorstwa.

QA Solutions - Aktualności

IFS Food wersja 8

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, IFS opublikował w kwietniu 8 wersję standardu IFS Food.

Data: 2023-04-24 Czytaj więcej

FSSC 22000 wersja 6

31 marca 2023 roku Fundacja FSSC opublikowała nową, 6 wersję standardu FSSC 22000.

Data: 2023-04-12 Czytaj więcej

Polityka prywatności Czytaj więcej

Klauzula informacyjna

Zmiany dotyczące przetwarzania danych osobowych, zgodnie z nowo obowiązującym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679.

Czytaj więcej